
Джерело безперебійного живлення Елекс КУЛОН Q-180/12 V4.0
- Під замовлення
- Код: КУЛОН Q-180/12 V4.0
Відправка з 14 травня 20267 000 ₴
+380 (50) 220-19-11
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Технічні характеристики | |
| Номінальна потужність, Ва/Вт | 180 |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга роботи без переходу на АКБ, В | 145-275 |
| Напруга на виході, під час роботи від мережі, В | 220±8% |
| Час перемикання мережа-інвертор та інвертор-мережа, мс | 20 |
| Рекомендована ємність акумулятора, А·год | 20-200 |
| Номінальна напруга акумулятора, В | 12 |
| Напруга на виході, під час роботи від АКБ, В | 220±5% |
| Струм споживання на холостому ходу, А | 1,3 |
| Діапазон робочих напруг шини постійного струму, В | 10,5-14 |
| Струм заряду акумуляторів, А | 2 / 4 / 6 / 8 / 10 / 12 |
| Холодний старт | Є |
| Рекомендований тип АКБ | Герметична, олив'яно-кислотна |
| Тип вихідного роз'єму | Євророзетка (SHUKO) |
| Температура довкілля під час роботи, °C | 0...+40 |
| Температура довкілля під час зберігання, °C | -10...+50 |
| Вага, кг | 5 |
| Габаритні розміри, мм | 280x190x115 |
| Захисні функції |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип монтажу | В стійку |
| Колір корпусу | Білий |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 0.2 Вт |
| ККД, не менше | 83 % |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час перемикання | 20 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 7 000 ₴


