
Джерело безперебійного живлення Елекс Кулон Q-1000/12 V3.0
- Під замовлення
- Код: Кулон Q-1000/12 V3.0
Відправка з 26 квітня 202613 650 ₴
+380 (50) 220-19-11
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Технічні характеристики | |
| Номінальна потужність, Ва | 1000 |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга переходу мережа-інвертор, В | 170-250 |
| Напруга переходу інвертор-мережа, В | 170-245 |
| Час перемикання мережа-інвертор та інвертор-мережа, мс | 20 |
| Рекомендована ємність акумулятора, А·год | 50-400 |
| Номінальна напруга акумулятора, В | 12 |
| Вихідний струм (у режимі інвертора), А | 2,6 |
| Спотворення форми вихідного струму, % | <3% |
| Поріг спрацьовування електронного захисту від перевантаження, Вт/Ва | 1100/1100 |
| Діапазон робочих напруг шини постійного струму, В | 10,5-14 |
| Плавкий запобіжник шини постійного струму, А | 80 |
| Струм, споживаний на холостому ходу (не більш ніж), А | 1,2 |
| Нижня межа вимкнення ЗП за мережевою напругою, В | 170 |
| Верхня межа вимкнення ЗП за мережевою напругою, В | 250 |
| Струм заряду акумуляторів, А | 5 / 10 / 15 / 20 / 25 / 30 |
| Діапазон робочих напруг шини постійного струму | 10,8 - 14 |
| Холодний старт | Є |
| Рекомендований тип АКБ | Герметична, олив'яно-кислотна |
| Тип вихідного роз'єму | Євророзетка (SHUKO) |
| Температура довкілля під час роботи, °C | 0...+40 |
| Температура довкілля під час зберігання, °C | -10...+50 |
| Вага, кг | 13 |
| Габаритні розміри, мм | 520x250x160 |
| Захисні функції |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип монтажу | Настінний |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Вихідна напруга | 140 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| ККД, не менше | 83 % |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час перемикання | 20 мс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 385 мм |
| Вага | 13 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
- Ціна: 13 650 ₴


