Безкоштовна доставка

Однофазний стабілізатор напруги Елекс КілоГерц У 1-3
- Під замовлення
- Код: КилоГерц У 1-3
Відправка з 02 травня 20267 750 ₴
+380 (50) 220-19-11
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазний стабілізатор напруги Елекс КілоГерц У 1-3

Однофазний стабілізатор напруги Елекс КілоГерц У 1-3 — це стабілізатор високої якості з можливістю індивідуального настроювання.
Основні переваги приладу:
- Захист від перешкод. Варистори (вхідні та вихідні) і спеціальний фільтр забезпечують захист від імпульсних перешкод
- Автоматичне вимкнення. У разі небезпечної зниженої або підвищеної напруги відбувається зупинка роботи пристрою. А коли показники стабілізуються, то прилад знову під'єднується
- Система контролю. Є автоматична система, яка фіксує ризик перегрівання трансформатора та ключів

Стабілізатор напруги Елекс КілоГерц У 1-3 являє собою надійне та гнучке рішення, забезпечуючи стабільність і захист у разі вимкнення основного джерела електроживлення.
Відеообзор стабілізатора напруги Елекс КілоГерц:
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм, А | 3 |
| Номінальна потужність, кВА/кВт | 0,6 |
| Тип ключа | Інтелектуальний IGBT-модуль |
| ККД не нижчий, % | 97 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Точність стабілізації, % | 0,5 |
| Пороги вимкнення, В: | 50-310 |
| Пороги вимкнення в режимі байпас, В: | Режиму немає |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 0,05 |
| Частота мережі, Гц | 35-75 |
| Індикація | LED-індикатор |
| Примусове охолодження | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Безступінчастий |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 50 В |
| Максимальна вхідна напруга | 310 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.6 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 214 мм |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Вага | 2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 0.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
- Ціна: 7 750 ₴







